Dakar Petr Bošnakov - 06. 06. 2017

Buggyra testuje a chystá bombu!

Dnes a zítra proběhne v české testovací baště týmu Tatra Buggyra Racing v Milovicích dvoudenní testování. Akce má přímo spojitost s bombastickou informací, kterou hodlá Honza Kalivoda zveřejnit ke konci pracovního týdne.
 

Manažer týmu tak čelí řadě spekulací, zatím však zdatně odolává. „Jsem rád, že je o dálkové závody tak velký zájem, ale po dohodě s partnery připravujeme oficiální zprávu nejspíše na čtvrtek,“ prozradil. „Je hodně zajímavé a inspirující, co všechno lidi napadne, když se řekne, že Buggyra chystá informační bombu. Lidská představivost a schopnost fabulace nezná mezí.
 

Martin Kolomý sice ví, o čem ona bomba bude, zatím však rozhodně nepoví. Snad jenom tolik, že ho zpráva určitě potěšila a výbuchu bomby se nebojí, protože má pro strach uděláno. „Sednu do Phoenixe poprvé od konce Dakaru, na projížďku se hodně těším. Vlastně začíná ostrá sezóna, která by, i přes etapové vítězství a průběžné lídrovství na Dakaru, měla dopadnout ještě lépe, než ta poslední.
 

V Milovicích to bude taková oťukávačka, nebudeme se pouštět do větších akcí. Dnes zjistíme, jestli Martin ještě nezapomněl řídit, zítra trochu přidáme a začneme navozovat závodní atmosféru. Kolomajz potřebuje pomalejší rozjezd, ale když se do toho jednou dá, není k zastavení, “ dodal David Vršecký.